wyszukiwarka

NASZ ZESPÓŁ

 

BIURO:

 

GENERAL MANAGER ABS POLSKA 

Karol Sass

tel. +48 55 267 07 73 email: karol.sass@genusplc.com

 

MANAGER DS. KLUCZOWYCH KLIENTÓW

Sylwia Kałaska

tel. 517-058-774 email: sylwia.kalaska@genusplc.com

 

KOORDYNATOR BIURA

Kamila Grzywacz

tel. 517-115-950, email: kamila.grzywacz@genusplc.com

 

SPECJALISTA DO SPRAW REALIZACJI ZAMOWIEŃ

Alina Tucka

tel. 786-865-397, email: alina.tucka@genusplc.com

 

SPECJALISTA DO SYMLEK

Monika Szczepańska

tel. 508-461-657, email: monika.szczepanska@genusplc.com

 

 

PRACOWNIK BANKU NASIENIA

Anatol Bracki
tel. 48 55 267 07 73,email: anatol.bracki@genusplc.com

 

Bartłomiej Burek
tel. 48 55 267 07 73, email: bartlomiej.burek@genusplc.com

 

 

Jeżeli chcesz znaleźć swojego doradcę - kliknij na mapkę

mapka doradcy

LIDER ZESPOŁU SPRZEDAŻY

Piotr Parecki
tel. 506-084-850, email: piotr.parecki@genusplc.com

 

DORADCY HODOWLANI:

 

Maciej Lemka

tel. 512-984-767, email: maciej.lemka@genusplc.com

 

Sebastian Nowak

tel. 508-461-654, email: sebastian.nowak@genusplc.com

 

Sławomir Sikorowski

tel. 508-255-536, email: slaweksikorowski@op.pl

 

Tomasz Sikorowski

tel. 506-084-820, email: tomasz.sikorowski@genusplc.com

 



LIDER ZESPOŁU SPRZEDAŻY

Daniel Żukowski
tel. 505-016-320, email: daniel.zukowski@genusplc.com

 

DORADCY HODOWLANI:

 

Tomasz Brzozowski

tel. 519-560-159, email: tomasz.brzozowski@genusplc.com

 

Ewelina Celińska-Mysław

tel. 512-215-377, email: ewelina.celinska-myslaw@genusplc.com

 

Piotr Gulczyński

tel. 500-055-772, email: piotr.gulczynski@genusplc.com

 

Karina Romaszewska

tel. 502-873-189, email: karina.romaszewska@genusplc.com

 

Sebastian Zakrzewski

tel. 786-865-398, email: sebastian.zakrzewski@genusplc.com



LIDER ZESPOŁU SPRZEDAŻY

Łukasz Krezymon
tel. +48 503-758-109 lukasz.krezymon@genusplc.com

 

DORADCY HODOWLANI:

 

Urszula Szydłowska

tel.+48 503-758-071, email: urszula.szydlowska@genusplc.com

 

Monika Antoszewicz

tel. +48 503-758-079 , email: monika.antoszewicz@genusplc.com

 

Marian Grzyb

tel.+48 503-758-122, email: marian.grzyb@genusplc.com

 

Jacek Kasprowicz

tel. 512-984-766, email: jacek.kasprowicz@genusplc.com

 

KURIERZY:

  • Stanisław Krysiak
  • Henryk Szweda
  • Krzysztof Kowalewski
  • Adrian Bracki
  • Mariusz Bracki

 

 

  • ABS NEWS

    [08-05-2017]
    XXVIII Krajowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych 2017 w Poznaniu

    XXVIII Krajowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych 2017 w Poznaniu to kolejny sukces genetyki ABS.  ...
    Czytaj więcej
  • ABS NEWS

    [26-04-2017]
    IV Pomorska Wystawa Bydła Mlecznego w Bolesławowie

         {phocagallery view=category|categoryid=11|limitstart=0|limitcount=220}  ...
    Czytaj więcej
  • ABS NEWS

    [20-04-2017]
    Katalog wiosna 2017

    Przedstawiamy Państwu najnowszy katalog buhajów wiosna 2017!!!   ...
    Czytaj więcej

 

MAPA STRONY