wyszukiwarka

Oferta pracy

ABS to lider światowej genetyki zatrudniający na całym świecie około 2300 pracowników.

Nasi doradcy hodowlani i dystrybutorzy co roku dostarczają około 17 milionów porcji nasienia krów mlecznych i mięsnych do gospodarstw na wszystkich kontynentach świata. Posiadamy 2500 buhajów biorących udział w planach hodowlanych w 9 krajach świata.

Magazynier

Miejsce pracy: Elbląg (okolice), Gronowo Górne (pow. elbląski)

Obowiązki:

  • przyjmowanie dostaw
  • kontrola jakości oraz ilości przyjmowanego towaru
  • prawidłowe rozlokowanie towaru w magazynie
  • kontrolowanie zgodności dokumentacji magazynowej
  • uczestnictwo w inwentaryzacji oraz innych pracach magazynowych

Wymagania:

  • dobra organizacja pracy, dokładność i zaangażowanie
  • uczciwość i dbałość o powierzone mienie
  • umiejętność pracy z komputerem

Oferujemy:

  • bardzo korzystne warunki zatrudnienia uzależnione od kwalifikacji
  • pracę w renomowanej firmie
  • przyjazną atmosferę w środowisku pracy
  • opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe

Swoje CV prześlij na :abspolska@genusplc.com

 Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez PIC POLSKA SPZ.O.O.z siedzibą w Warszawie.

MAPA STRONY