wyszukiwarka

HOLSZTYNOFRYZY CZARNO-BIAŁE

Buhaje HOLSZTYNO-FRYZYJSKIE odmiany czarno-białej

 

Bydło rasy holsztyno-fryzyjskiej to najpopularniejsza rasa na świecie, ceniona za niebywale wysoką wydajność mleczną. Poza mlecznością, krowy holsztyńskie wypełniają – dzięki swojemu potencjałowi genetycznemu – wiele nisz powiązanych z poprawą zdrowotności takich jak liczba komórek somatycznych, płodność, okres użytkowania produkcyjnego czy łatwość wycieleń. W Genus ABS promujemy krowy o długim okresie użytkowości produkcyjnej, których córki cechują się niezwykle wysoką płodnością i osiągają coraz lepsze wyniki w zakresie redukcji LKS. W naszej ofercie znajdziecie Państwo różne grupy ojców będące odpowiedzią na potrzeby producentów bydła w Polsce.

 

Dysponujemy szeroką ofertą buhai dla hodowców oczekujących poprawy określonych parametrów: wymienia, racic i nóg czy ogólnego pokroju – nasi ojcowie spełnią więc Państwa potrzeby… i to z zyskiem dla Was. 

 

Genus ABS może poszczycić się również rzetelną wiarygodnością oferowanej przez siebie genetyki. Nasza „mocna niczym skała” genetyka, bazująca na danych od 100 zdajanych córek w 60 stadach. Nasze buhaje w wycenie na córkach posiadają po pierwszym pokoleniu córek i mają potwierdzone oceny dla córek po drugiej laktacji. Buhaje te poddawane są ocenie według kryterium „upływającego czasu” i status diamentowy jest im przyznawany po pozyskaniu co najmniej tysiąca córek (zdajanych). Genus ABS to partner, na którego możecie Państwo liczyć uzyskując zyskowne i stabilne wyniki, czyli takie, na których można polegać.

 

Wykaz dostępnych buhajów holsztyńskich znajdziecie Państwo klikając tutaj

 

Z najnowszym katalogiem Bydła Mlecznego można się zapoznać klikając tutaj

 

MAPA STRONY