wyszukiwarka

Nasze gwiazdy

Po sierpniowej wycenie w TOP 100 TPI znalazło się aż 24 buhaje pochodzące z naszej firmy. Po erze BW Marshall-a O Man-a, Shottla  przyszedł czas na kolejnego buhaja ABS –u   Bolton-a , On sam z 46 tysiącami wycenionych córek jak i jego synowie są widoczni w czołówkach rankingów buhajów  we wszystkich krajach Europy i Ameryki Północnej.

 

Oto nasze gwiazdy:

Dorcy   (Bolton x Bret x ) 2266 GTPI, najwyżej wyceniony syn Bolton -a na Top 100 TPI . Globalny ojciec buhajów (także w Polsce), z indeksem 3,31 za budowę wymienia, 2,76 za budowę nóg i racic z 1347 funtami mleka i aż 6,7 indeksem długowieczności zadowoli najwybredniejszych koneserów hodowli bydła.

 

Gavin   (Bolton x Shottle) 2104 GTPI pełny brat Gillespy    który zaistniał już w rankingach kwietniowych .  Gavin dzięki indeksowi ponad 2 za budowę i pokrój oraz  wymię i łatwości wcieleń 8 % pomoże wyhodować krowę dla każdego gospodarstwa mlecznego

 

Aftershock (Shottle x Durham) buhaj hodowli kanadyjskiej z super pokrojem. Typ i budowa 3,27, nogi i racice 2,24, budowa wymienia 2,7

 

Machine  (Jet Stream x Shottle), 2087 GTPI, rzadki rodowód, wysoka opłacalność (570 NM$) mleko bogate w komponenty, mocne nogi.

 

Michelob (Bolton x Potter), 2002 GTPI, unikalny rodowód, wysoka produkcja, łatwe wycielenia.

 

 

MAPA STRONY