wyszukiwarka

WARTOŚCI GENUS

11. KONCENTRACJA NA KLIENCIE – klient otrzymuje pomoc z każdej strony, jesteśmy partnerem i pomagamy osiągnąć Klientowi zysk. Jesteśmy jednym zespołem, angażujemy się w rozwój i pomoc Klientom. Analizujemy ich potrzeby i pomagamy im wykorzystać wszystkie możliwości, działamy jako partnerzy w celu poprawy jakości, efektywności i wydajności. Jeśli nie jesteśmy wartością dodaną dla naszych klientów, musimy zatrzymać się i pomyśl jeszcze raz jak chcemy wpłynąć na rozwój naszych Klientów.


22. SKIEROWANIE NA REZULTATY – określamy standardy dla naszej branży i naszej firmy – nie mamy założenia że idziemy po średniej linii, u nas wszystko ma być najlepsze, mamy posiadać grono najbardziej zadowolonych klientów, lepszy magazyn, lepsze raportowanie.

 

 

 


43. BYCIE PIONIEREM – innowacja pracy codziennej, usprawnianie całego obszaru firmy, pomysły mamy wcielać w życie.

 

 

 

 

 

 


54. KONCENTRACJA NA LUDZIACH – podstawa to nauka zbudowana przez ludzi, inspirujemy, wspieramy wszystkich, traktujemy się wzajemnie z szacunkiem, firma jest otwarta na wszelkie informacje, złe i dobre.

 

 

 

 


35. ODPOWIEDZIALNOŚĆ – jesteśmy firmą etyczną, bierzemy odpowiedzialność za każde zdarzenie,  nigdy  nie rozmawiamy źle o konkurencji, dobrze traktujemy współpracowników, klientów,  i zwierzęta.

 


 Jesteśmy odpowiedzialni, szczerzy i można nam zaufać.

 

MAPA STRONY