wyszukiwarka

VALIANT BARRIER

valiant 3b1VALIANT BARRIER to środek do pielęgnacji wymion, zawierający unikalną i niezwykle efektywną kombinację czynników antybakteryjnych, zapewniających dziewięciogodzinną ochronę.

Valiant Barrier jest stworzony do zastosowania po doju. Środek ma jaskrawo-zieloną barwę, a więc jest bardzo dobrze widoczny na strzykach.

Zabójczy dla bakterii – przedłużone działanie

Unikalna kombinacja dwutlenku chloru i kwasu mlekovaliant 3b2wego tworzy niezwykle agresywną, natychmiastową i długo działającą substancję, zabójczą dla bakterii.

 Zmienna lepkość i podsiąkanie…

 

Podwójne działanie antybakteryjne jest uzupełnione w przypadku Barriera ochronnym działaniem mechanicznym. Barrier tworzy na strzyku trwałą choć elastyczną powłokę ochronną.

 

valiant 3b3

  • Zmienna lepkość powoduje, że Barrier początkowo zachowuje się jak płyn po czym zastyga jak syrop.
    • Jego warstwa w miarę jak rozprowadza się po strzyku staje się coraz cieńsza i znakomicie penetruje wszystkie załamania i zmarszczki na skórze, nie pozostawiając bakteriom miejsca do rozwoju.
    • Zjawisko to powoduje, że Barrier lepiej pokrywa strzyki i ograniczamy w ten sposób zużycie płynu a więc i straty.
  • Gdy dipping jest przeprowadzony w 30 sekund po usunięciu aparatu udojowego, to dzięki właściwości podsiąkania (przesuwania się w górę w naczyniach włosowatych), wnika 10 mm do kanału strzykowego, tworząc barierę zarówno mechaniczną jak i chemiczną.
  • Po takim zabiegu strzyki pozostają gładkie i zabezpieczone przed działaniem bakterii.

 

MAPA STRONY